Apie kompaniją

Akuna tai pažangi Kanados pasaulinio masto bendrovė, užsiimanti natūralių maisto papildų kūrimu, gamyba ir prekyba.  Mūsų devizas - skatinti ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą.

 

Istorija

Įmonė „Akuna“ pradėjo savo veiklą 1999 metais. Per kelerius metus bendrovė įsteigė daugybę savo atstovybių visame pasaulyje:

  • 2000 - AKUNA Lenkija, AKUNA Kanada, AKUNA JAV, AKUNA Slovakija
  • 2003 - AKUNA Austrija
  • 2004 - AKUNA Didžioji Britanija
  • 2004 - įsteigta bendrovė AKUNA International
  • 2004 - AKUNA Midwest
  • 2005 - AKUNA Vokietija, AKUNA Ukraina
  • 2006 - AKUNA Vengrija
  • 2007 - AKUNA Italija
  • 2009 - AKUNA Rusija
  • 2009 – AKUNA LT, atstovybė Lietuvai, Latvijai ir Estijai

 

Mokslo taryba

Mūsų tikslas - kurti aukštos kokybės žolinius produktus. Labiausiai norime padėti žmonėms, todėl siūlome jiems geriausias prekes. Kad visi mūsų tikslai ir sumanymai būtų įgyvendinti, produktų kūrimą ir kokybę stebi Mokslo taryba. Tarybą sudaro konvencinės ir natūraliosios medicinos srities ekspertai. Mokslo taryba kuria išskirtinius receptus naujų, veiksmingų preparatų, kurie padeda atstatyti sveikatą ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Sohrab Khoshbin, A.M.D., Ph.D., M.Sc., D.Hom., D.Acu., C.H.T.
Daktaras Košbin sukūrė unikalaus vaistažolių ekstraktų gėrimo ALVEO receptūrą. Tai vienas svarbiausių Mokslo tarybos narių. Jis yra mitybos, kinų medicinos, herbologijos ir homeopatijos sričių daktaras, studijavo akupunktūrą, organinę chemiją ir chemijos inžineriją. Toronte įkūrė Kanados aukštesniąją holistinės sveikatos mokyklą (The Canadian College of Holistic Health). Dėsto Toronto York‘o universitete, parašė knygą „100 stebuklingų gydomųjų augalų" (100 Magie Herbs), yra dažnas radijo laidų svečias. Pastaraisiais dešimtmečiais savo privačioje klinikinėje praktikoje jis naudoja pažangias, viena kitą papildančias vaistažolių ir mitybos terapijas. Savo darbą skiria natūralios medicinos tyrimams bei vaistažolių gydomųjų preparatų ir papildų kūrimui.

Dr Jaromir Bertlik, N.D.
Gimė Čekijos Respublikoje. Baigė Palackio universiteto medicinos fakultetą. Prieš emigruodamas į Kanadą 1985 metais, dirbo greitosios pagalbos komandos nariu Mosto miesto ligoninėje. Vėliau dirbo gydytoju Teplicės  ligoninės ginekologijos – akušerijos skyriuje. Nuo savo gyvenimo Kanadoje pradžios dr. Bertlik darbavosi įvairiose medicinos srityse. Dirbo EEG laboratorijoje, vėliau tyrimų asistentu Sunnybrook medicinos centre. Tuo laikotarpiu bendradarbiavo su dr. A. J. Levisu. Kelerius metus dirbo kartu su dr. John D. E. Barksu grupėje, kuri tyrė naujagimius Kanados ligoninėje Sick Childrens Hospital. Devintojo dešimtmečio pabaigoje baigė mokslus Toronto natūraliosios medicinos institute (College of Naturopathic Medicine), įgijo natūraliosios medicinos daktaro laipsnį (Doctor of Naturopathy).
Dabar jis AKUNOS Mokslo tarybos pirmininkas. Praktikuoja natūraliąją mediciną savo įkurtoje klinikoje Pinewood Natural Health Centre, esančioje netoli Toronto (Kanada).Atlieka navikų gydymo, skausmo ir lėtinių ligų tyrimus. Aktyviai konsultuoja maisto ir sveikos gyvensenos klausimais. Jis yra ir biologinės medicinos, homotoksikologijos, tradicinės kinų medicinos ir vaistažolių ekspertas. Be to, dėsto Kanados Natūraliosios medicinos institute (College of Naturopathic Medicine).