Naujienos

 Sveiki,
iš anksto informuoju, jog gegužės 3 d, trečiadienį, 17.45 val. vyks Akunos produktų pristatymas ir mitybos konsultantės Gražvilės Ambrazaitienės paskaita apie Q10 reikšmę žmogaus organizmui.
Paskaita vyks Danieloje (Best Baltic) viešbutyje Kaune, Mickevičiaus g. 28.
Po paskaitos galėsite pasikonsultuoti dėl mitybos - ne tik dėl svorio korekcijos, bet ir esant sveikatos sutrikimams.

 

Sveiki,
atėjo laikas susitikti :)
Taigi informuojame iš anksto ir kviečiu Jus balandžo 5 d, trečiadienį, 18 val į Danielą, dabar vadinamą Best Baltic viešbutį, Mickevičiaus g. 28. Kaune. Susitikimas 4 aukšte, Smaragdo salėje.
Trumpai pristatysime produktus ir sveikatos rezultatus. Susitikime dalyvaus mitybos specialistė Gražvilė Ambrazaitienė, su kuria galėsite pasitarti dėl mitybos esant įvairioms ligoms ar per dideliam bei per mažam svoriui.
Ateikite ir pasikvieskite žmones, kuriems ši informacija gali būti naudinga.

 

Rugsėjo 13 d. antradienį, 18.30 val. Akunos produktų pristatymas vyks Kaune, viešbutyje Daniela, Mickevičiaus 28. Nauja produktą Aku4Complex pristatys gydytoja homeopatė Edita Jaskelevičienė. Produktą bus galima įsigyti po pristatymo. Plačiau Facebook'e Akuna Alveo Lietuva.

Mes norime būti sveiki, reikalaujame iš savo organų gero darbo, o ar suteikiame jiems galimybę, ar aprūpiname reikalingomis medžiagomis?

Jei jus domina, kaip tai padaryti, kviečiame į gydytojo V. Giedrimo paskaitą, kuri vyks balandžio 20 d, 18.30 val. Kaip rašėme, paskaita vyks Savanorių pr. 66, CENTRE HOTEL.

Po paskaitos nemokamos gydytojo konsultacijos.

Dėmesio! Keičiasi paskaitos diena ir vieta!

Šį kartą paskaita vyks trečiadienį, kovo 16 d. 18.30 val. CENTRE HOTEL, Savanorių pr. 66 - Žemaičių sustojimas, pakilus Savanorių pr. kalnu.

Klausysimės gyd. Voldemaro Giedrimo. Kaip visada - po paskaitos galimos asmeninės konsultacijos.

Iki susitikimo!

Vasario 13 d, šeštadienį, 15 val. kviečiame į Danielos viešbutį, Mickevičiaus g. 28 Kaune, į gyd. Voldemaro Giedrimo paskaitą apie natūralius vitaminus ir mineralus, apie jų reikšmę mūsų organizmui.

Po paskaitos galėsite su gydytoju pasikonsultuoti asmeniškai.

Pirmą kartą atėjusieji gaus dovanėlę :)

Kviečiame į paskaitą, kurioje gydytojas pasakos apie pagrindinę mūsų organizmo laboratoriją - kepenis ir jų problemas. Norintys galės pasikonsultuoti su gydytoju.

Ragausime produktus, o atėjusių pirmą kartą laukia puikios akcijos.

Kaune - gruodžio 12 d., šeštadienį, 14 val. viešbutyje "Daniela", Mickevičiaus g. 28.

Šiauliuose - gruodžio 5 d. šeštadienį, 15 val. viešbutyje "Šiauliai", Draugystės g. 25.

Lapkričio 7 d, šeštadienį, 14 val. kviečiame į nemokamą produktų pristatymą ir paskaitą, kurią skaitys gydytojas, Sveikatos mokslų universiteto dėstytojas, lektorius Voldemaras Giedrimas.

Paskaita vyks viešbutyje Daniela Kaune, Mickevičiaus g. 28. Jos metu pirmą kartą atėjusiems bus siūlomos puikios akcijos :)

Po paskaitos norintys galės konsultuotis su gydytoju asmeniškai.

Spalio 21 d, trečiadienį, 18.15 val. viešbutyje Daniela Kaune, kviečiame į nemokamą paskaitą "Sveikata ir grožis", kurią skaitys gydytojas, Sveikatos mokslų universiteto dėstytojas, lektorius Voldemaras Giedrimas.

Po paskaitos norintys galės konsultuotis su gydytoju asmeniškai.